It’s time to go places

Changes to our Application Process.

B2, Licencjonowany Mechanik Lotniczy – KRK (Kraków – Balice)

Description

Ryanair jest numerem 1 wśród międzynarodowych linii lotniczych i obsługuje ponad 2000 lotów dziennie z 87 baz w Europie i Afryce Północnej, oferując ponad 1800 tanich tras w 33 krajach, łącząc 205 destynacji.

AES (Aircraft Engineering Services) obecnie rekrutuje na pozycję Licencjonowanego Mechanika Lotniczego B2 (Awionik), do naszej bazy na lotnisku KRK, Kraków – Balice.

Zakres obowiązków:

• Obsługa techniczna floty Ryanair w sześciu bazach Obsługi Liniowej w Polsce (GDN, KRK, POZ, KTW, WMI, WRO).

• Wykonywanie rutynowych czynności z zakresu zapewniania ciągłej zdatności do lotu.

• Wykonywanie nierutynowych czynności związanych z analizą i usuwaniem usterek, poświadczaniem sprawności do lotu.

• Działania związane z Obslugą Liniową, m.in. nadzór nad podległym personelem, zapewnienie płynności operacyjnej floty.

• Stosowanie się do polityki i procedur firmy w celu zapewnienia efektywnego funkcjonowania i rozwoju baz.

• Przestrzeganie wszystkich procedur, zasad i przepisów firmy.

• Przestrzeganie polityki firmy w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagane kwalifikacje:

• Licencja B2 EASA Part-66 z wpisem Type Rating Boeing 737-NG  – niezbędna.

• Licencja B2 EASA Part-66 z wpisem Type Rating Boeing 737-MAX – mile widziana.

• Doświadczenie, jako personel poświadczający (CRS) B2 – niezbędne.

• Prawo jazdy kat. B – niezbędne.

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – niezbędne.

• Umiejętność pracy w wymagającym i dynamicznym środowisku lotniczym.

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Wszyscy kandydaci muszą mieć nieograniczone prawo do pracy i podróżowania po Europie.

Requirements

Benefits

Full details

Employment Type:

Function:

Experience:

Education:

We are in the process of making a number of changes to our application process and overall candidate experience. This will occur in a number of phases and you may be required to create a new candidate profile or input some additional info for your application to be progressed. If you have already successfully applied for a role, we kindly ask that you do not re-apply for this. Our teams will be in touch by phone or email if we wish to progress your application to the next stage.

Thank you for your understanding and patience at this time and we wish you the best of luck with your application.